Niezwykła opowieść o dobrym wilku…

Książka „Czy wilk się najeża, gdy spotka nietoperza?”

Czy wilk się najeża, gdy spotka nietoperza? Czy patrzy wilkiem na Czerwonego Kapturka? A może ma wilczy apetyt na rolę księcia z bajki?
Bajka dotyka tematu stereotypów w życiu dziecka, a także tolerancji i przyjaźni pomimo różnic. Chórzyści z MILLE VOCI bardzo lubią Wilka Teodora i chcą, aby inne dzieci także mogły się z nim zaprzyjaźnić.

Bajka powstała w skutek tegorocznego projektu Chóru MILLE VOCI. To cudowna opowieść o bohaterze jednej z naszych piosenek – Wilku Teodorze. Napisana z niezwykłą lekkością i poczuciem humoru przez Katarzynę Kozłowską, zilustrowana przez utalentowaną 12-letnią Malwinę Gryszel. To książka, która jest spełnieniem marzeń kilku osób. Wydana przez Fundację Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM.

Więcej o autorkach znajdziesz TUTAJ.

Autor: Katarzyna Kozłowska
Wydawnictwo SZEPTEM 2019
oprawa twarda, 24 strony
wiek: 6-10 lat

Książka może być doskonałym prezentem na Dzień Dziecka czy zakończenie roku szkolnego. Przy zakupie większej ilości możliwe zniżki nawet do 50%. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.
kontakt@fundacja-szeptem.org.pl

Książka dostępna w sprzedaży także podczas koncertów chóru.

Zachęcamy do recenzowania. 🙂