Fundację tworzą

Zofia Krystman – założycielka i prezes zarządu Fundacji. Absolwentka wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej Akademii Teatralnej. Ukończyła także Szkołę Dramy Stosowanej I stopnia. Pracuje w Teatrze Ochoty oraz w Teatrze SOHO w Warszawie zarówno jako reżyser światła, jak i realizator. Realizuje swoje pasje w zakresie edukacji artystycznej dzieci i młodzieży jako współautorka projektów fundacji, a także instruktorka warsztatów wokalnych i teatralnych dla dzieci i młodzieży należących do zespołów prowadzonych przez fundację, a także autorka scenariuszy koncertów chóru i ich konferansjer. Wolne chwile poświęca malarstwu oraz muzyce: śpiewa w zespole wokalnym „Vocalove”.

Karolina Olczedajewska – wiceprezes fundacji. Założycielka i dyrygentka Chóru Mille Voci. Z wykształcenie pedagog i animator kultury. W 1989 roku reprezentowała Polskę na międzynarodowym festiwalu piosenki dziecięcej Zecchino d’Oro. Od tamtej pory wiedziała, że pewnego dnia pójdzie w ślady Mariele Ventre, dyrygentki włoskiego chóru Piccolo Coro dell’Antoniano, którą poznała i pokochała podczas festiwalu, i założy własny chór dziecięcy. Dziś spełnia to marzenie, organizując koncerty, tworząc repertuar chóru, realizując warsztaty artystyczne z dziećmi i młodzieżą.

Xenia Zawanowska – współtworzy Chór MILLE VOCI, autorka większości polskich tekstów oraz opracowań muzycznych wykonywanych piosenek. Z wykształcenia lektorka języków obcych i tłumaczka, a z zamiłowania muzyk, od wielu lat związana ze Staromiejskim Klubem Muzycznym.

Rafał Witek – autor książek, wierszy i słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Laureat konkurs im. Astrid Lindgren (2013), zdobywca Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego (2015). Współpracuje z magazynem dla dzieci „Świerszczyk”, portalem qlturka.plAutor tekstów piosenek Chóru MILLE VOCI.